Restauracja

 

Położona pośród malowniczych wzgórz w dogodnym i zacisznym miejscu

OdwiedzająRestaurację „na Wzgórzu”, gdzie serwujemy posiłki Nasz Gość na pewno już wie, co jest dla nas w gastronomii najważniejsze. Najwyższa jakość i świeżość składników, dbałość o detal, kreatywny i profesjonalny zespól sprawiają, ze Nasza kuchnia jest wyjątkowa i wyśmienita.

Wykwintne dania przyrządzane przez naszego Szefa Kuchni na długo pozostaną w Państwa pamięci, zapewniamy że, są one przyrządzane z niezwykłą starannością i pieczołowitością jedynie na starannie dobranych naturalnych ziołach i wyłącznie świeżych produktach.

Z chęcią organizujemy rożnego rodzaju imprezy; kameralne spotkania towarzyskie i biznesowe, duże bankiety i huczne wesela.

Świetnym początkiem dnia jest pyszne śniadanie. 

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty cateringowej. Świeże i wykwintne dania przygotowane w kuchni Ośrodka „na Wzgórzu” wzbudzą niekłamany podziw gości na ekskluzywnym domowym przyjęciu. 

Ogromna wiedza kulinarna, talent i wyobraźnia ekipy „na Wzgórzu”, przygotowującej posiłki dla Naszego Gościa, sprawiają, że świeże, soczyste i chrupiące produkty zamieniają się w tuziny przepysznych dań.